ASEA oraz LifeWave

zaawansowane technologie w służbie człowieka

Rekomendacje

Co mówią o nas osoby, które skorzystały s produktów ASEA oraz LifeWave

Od dłuższego czasu byłam ciągłe przemęczona i osłabiona w wyniku czego łatwo łapałam infekcje, szczególnie górnych dróg oddechowych (gardła). Ogólnie miałam wrażenie, że mój stan zdrowia pogarsza się z dnia na dzień. Szukając alternatywnych metod leczenia – znalazłam plastry Y-age glutathione – i już po kilku aplikacjach poprawiło się nie tylko moje samopoczucie, ale dostrzegłam też, że lepiej wyglądam, a po regularnym stosowaniu plastrów wszelkie dotychczasowe dolegliwości przeminęły. Plastry te gorąco mogę polecić osobom o obniżonej odporności i przy ogólnym długotrwałym osłabieniu.
Anna Zielińska, lat 32
nauczycielka
Znacie to? Uporczywy ból głowy i nie przemijające migreny? Albo różne bóle mięśniowe, ból kolana czy koszmarną rwę kulszową? Pewnie – tak jak ja - próbowaliście już niejednego specyfiku by pokonać ten ból i pewnie też - z różnym skutkiem. Ja, po długich poszukiwaniach znalazłam coś, co skutecznie ów ból eliminuje i moje migreny odeszły w zapomnienie. Tym czymś są plastry Icewave. To, co mnie zaskoczyło to ich natychmiastowa skuteczność i szybkość działania – naprawdę, przekonajcie się sami!
Katarzyna Woźniak, lat 56
laborantka
Mam bardzo schorowanego ojca w podeszłym wieku, któremu tak naprawdę nie można już pomóc, a jedyne co można zrobić to polepszyć mu jakość życia w tym ostatnim etapie życia. Polecono nam roztwór do picia ASEA i muszę przyznać, że odkąd tata go pije, obserwujemy zdecydowane polepszenie jego samopoczucia. Ponadto ASEĄ smarujemy też blizny pooperacyjne, które goją się dużo lepiej niż wcześniejsze, które nie były smarowane.
Mateusz Kozak, lat 61
kierowca
Stres, stres, stres, złe samopoczucie, rozedrganie emocjonalne – do niedawna też borykałam się z tymi problemami. Od kiedy koleżanka pokazała mi plastry Y-age aeon i odkąd zaczęłam je stosować mój nastrój i samopoczucie poprawiło się nie o 100 ale o 200 %! Dodatkowo mój masażysta powiedział, że zauważa widoczną poprawę mojej kondycji, bo moje spięte do tej pory mięśnie są rozluźnione
Elżbieta Szymańska, lat 49
manager
Nigdy więcej problemów ze spaniem czy z zasypianiem! Od kiedy stosuję plastry Silent nights – zasypiam i śpię jak niemowlę. Zdecydowanie polepszyła się też jakość mojego snu, a moja żona przestała narzekać, że budzę ją w środku nocy, bo z powodu bezsenności czytam książkę. Tak więc dzięki plastrom Silent nights teraz oboje doskonale wypoczywamy w nocy.
Tomasz Kowalczyk, lat 45
radca prawny
Jestem życiową realistką i trudno zauroczyć mnie jakimś produktem – lekiem, kosmetykiem czy innym specyfikiem o tzw. „cudownym działaniu”. Zawsze bardzo sceptycznie podchodzę o takich rewelacji, ale przyznaję, że musiałam zmienić swoje nastawienie i podejście w momencie kiedy przetestowałam żel Renu 28. Żel ten ma wiele zalet i zastosowań – jednym z nich jest użycie go w przypadku poparzeń różnego rodzaju. Ja najpierw użyłam go na oparzony gorącą wodą palec, a następnie po zbyt intensywnym opalaniu i „spaleniu” sobie nosa. Sama nie mogłam uwierzyć, ale żel ten działa od razu, natychmiast przynosi ukojenie, a na drugi dzień ledwo pamiętacie o wczorajszym oparzeniu.
Agnieszka Wiśniewska, lat 43
księgowa